Nie wiesz czy warto kupić książkę?

Pobierz swój bezpłatny Rozdział i przekonaj się!

Rozdział 1 - Marzenia

Czego dowiesz się z bezpłatnego Rozdziału?

Zapisz się i odbierz bezpłatnie 1 Rozdział książki "Zbuduj karierę swoich marzeń"

.

Czytając Bezpłatny Rozdział dowiesz się:

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?!

Chcesz zmienić zawód?

Ta książka jest dla osób, które zastanawiają się nad zmianą zawodu, ale nie mają na razie pomysłu, co to miałoby być. Poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez diagnozę Twojego potencjału i mapę marzeń, a by na koniec podpowiedzieć Ci co jest Twoim powołaniem.

Chcesz zmienić pracę?

Ta książka jest dla osób, które są zmęczone i wyczerpane dotychczasową pracą i pragną ją zmienić na taką, która pozwoli im cieszyć się życiem. Poradnik nauczy Cię jak napisać wyjątkowe CV i jak ułożyć swoją unikatową strategię skutecznego szukania pracy.

Chcesz zmienić wizerunek?

Ta książka jest dla osób, które pragną lepiej odnajdywać się w dzisiejszych czasach i przejąć stery kariery we własne ręce. Poradnik podpowie Ci jak budować wizerunek marki osobistej bez względu na to czy jesteś na etacie, kontrakcie czy prowadzisz własny biznes.

Autorka: Agnieszka Okońska
 • Menedżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników;
 • Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób;
 • Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników;
 • Na swoim koncie ma wiele projektów restrukturyzacyjnych oraz rozwojowych;
 • Z wykształcenia  ekonomistka, politolog, finansista, w trakcie zdobywania uprawnień psychologa klinicznego;
 • Z doświadczenia  zarządzania, a hobbistycznie – mentor biznesu i rozwoju osobistego;
 • Od 2018 roku pełni funkcję Członka Zarządu w innogy Stoen Operator Sp. z o.o. w Warszawie (spółki należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON);
 • Mentorką biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, Mentorka 6, 7 i 8 edycji ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu, Mentorka Vital Voices of Poland a także w wewnątrz korporacyjnych programach w firmie w której pracuje na co dzień;
 • Wykłada na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na studiach podyplomowych Przywództwo w biznesie;
 • Prywatnie żona i matka dwójki dorosłych dzieci, na których na co dzień sprawdza swoje mentoringowe porady – chyba z sukcesem :);
 • W chwilach wolnych podróżuje, czyta i pisze książki, głównie te o rozwoju osobistym;
 • Prowadzę bloga o treści związanej z rozwojem osobistym JustBeYourMentor.com

Sprawdź, co o książce mówią czytelnicy:

Zdecydowałam się na przeczytanie tej pozycji z czystej ciekawości. To pierwszy poradnik, z którym zapoznałam się w moim życiu. Tematyka kariery i zmian, które można wprowadzić, bardzo mnie intrygowała. Sama znalazłam się w takim momencie w moim życiu zawodowym, w którym zastanawiałam się co dalej począć ze swoją pracą. Poradnik otworzył mi oczy na wiele kwestii, przedstawił niektóre zagadnienia w innym świetle i uświadomił, że kobieta również może osiągnąć sukces.

Agata Grabowska

Recenzentka / NaKanapie.pl

Zdecydowanie to lektura obowiązkowa, nie tylko dla Pań, i nie tylko z energetyki, bo zawiera ważne wskazówki i rady o budowaniu swojej kariery na podstawie rzeczywistych doświadczeń. Dla mnie ważny pierwszy rozdział: o sukcesie, szczęściu, marzeniach, rozwoju…
Chociaż książkę dobrze się czyta, to polecam czytać powoli, żeby mieć czas na refleksję i zastosowanie porad w praktyce.

Zdecydowanie polecam i żałuje, że nie było tej pozycji jak wchodziłam na ścieżkę kariery.

Katarzyna Sobótka-Demianowska

Head of Business, Central and Eastern Europe/ IT InnoEnergy/ TOP25 Women influencers on LinkedIn by Forbes Women Polska

Gdy spojrzałam na spis treści stwierdziłam, że mój mentoring i to co wydarzyło się w trakcie i po nim, można opisać wg rozdziałów tej książki.

Gdy zaczynałyśmy nasz program, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES).
Dziękuję Agnieszko!”

Joanna Baraniak

International Business Development Manager w E.ON

Tylko jeden... KLIK dzieli Cię od dostępu do Pełnego Rozdziału Książki...